Sociální pracovnice / pracovník Hostivice

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hostivice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1454337-6

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* vzdělání sociálně právního směru dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, postačuje tříletá VOŠ,
* znalost zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů
* řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič
* čistý trestní rejstřík
* praxe v oboru sociální práce zaměřené na problematiku dětí a rodin s dětmi vítána, avšak není podmínkou

Náplň práce

* zajišťuje příjem dětí, uskutečňuje veškerou sociální práci – poskytování sociálně právní ochrany dětí, administrativu spojenou s jejich pobytem v zařízení a řešení jejich situace

Nabízíme

* nástupní hrubá mzda 28 200 Kč
* smysluplnou odbornou práci na pomoc těm nejzranitelnějším - ohroženým dětem
* příplatek za pohotovostní mobil a výjezdy mimo běžnou pracovní dobu
* příspěvek na stravování
* služební mobil – neomezené volání a SMS a data
* příspěvek na Flexi Pass Card
* Karta Multisport
* další vzdělávání
* při dosažení titulu Mgr. osobní ohodnocení 3 000 Kč, při nástupu s titulem Mgr. navýšení osobního ohodnocení 3 000 Kč po zkušební době

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405